Moravia comfort

Vysvetlivky k piktogramom

 

Poťah MORAVIA

Poťah MORAVIA je vyrobený z exkluzívnej pletenej látky s vysokým obsahom prírodnej viskózy, je výnimočne mäkký a príjemne hebký, preto ho používame na matrace z nášho luxusného radu. Prírodná viskóza, ktorej základnou surovinou na výrobu je celulóza získaná z dreva ihličnatých stromov, dodáva látke potrebnú priedušnosť, výborne odvádza vlhkosť a vytvára tak optimálnu mikroklímu pre váš zdravý spánok.  Poťah MORAVIA vám dopraje luxusný zážitok.

Aktívna antibakteriálna úprava AEGIS

Je založená na fixácii aktívnych častíc na vlákne textílie. Ak sa dostane akýkoľvek mikroorganizmus do kontaktu s časticami AEGIS™, naruší sa jeho bunková membrána, a tým je spoľahlivo zahubený. Technológia AEGIS™ tak účinne bráni rastu a množeniu roztočov, plesní a húb, a pritom nezvyšuje odolnosť týchto mikroorganizmov.

 • AEGIS™ poskytuje aktívnu sviežosť: zabraňuje množeniu baktérií a plesní, čo býva hlavnou príčinou vzniku zápachu vo väčšine tkanín.
 • AEGIS™ zaručuje hygienu: blokuje výskyt roztočov zničením niektorých húb, ktoré sú nevyhnutné v ich potravinovom reťazci.
 • AEGIS™ je bezpečná pre ľudí a životné prostredie, spĺňa podmienky na ÖKO-TEX® Standard 100

Poťah AVALON

Na výrobu tohto poťahu sa používajú mikročastice striebra, ktoré zlepšujú hygienu vášho lôžka. Ióny striebra (Ag+) chránia textíliu pred mikroorganizmami a bránia ich množeniu prírodnou cestou. Pri kontakte s pokožkou zachováva AVALON jej prirodzenú rovnováhu a proti mikroorganizmom pôsobí výhradne na povrchu textílie. Tento poťah zároveň obsahuje prírodné viskózové vlákno, ktoré v spojení s moderným dizajnom dodáva textílii luxusný charakter. Zaručuje vám absolútnu čistotu a pohodlie.

Argentano úprava

Využíva striebro ako jeden z najstarších a najznámejších spôsobov ochrany pred hubami a baktériami. Vďaka pôsobeniu strieborných iónov chráni textíliu pred mikroorganizmami a bráni ich množeniu prírodnou cestou.

 • ARGENTANO™ je antimikrobiálna úprava.
 • ARGENTANO™ bráni rastu a prenosu baktérií, šíreniu zápachu.
 • ARGENTANO™ zaisťuje konštantnú sviežosť a hygienu lôžka.
 • ARGENTANO™ neuvoľňuje toxické látky a spĺňa podmienky na ÖKO-TEX® Standard 100.

Poťah OLYMPIC

Poťah OLYMPIC je kombináciou elegantného dizajnu s antibakteriálnou úpravou HyCare®, ktorá ho ochráni pred nežiaducimi vplyvmi mikróbov. Poťah sa veľmi ľahko udržiava čistý, je odolný voči množeniu roztočov a navyše je príjemne jemný na dotyk.

HyCare® úprava:

 • HyCare® zásadným spôsobom zvyšuje funkčné vlastnosti textílie.
 • HyCare® je antimikrobiálna úprava, poskytujúca ochranu pred roztočmi.
 • HyCare® blokuje rozmnožovanie húb a plesní, zabraňuje množeniu baktérií.
 • HyCare® spĺňa podmienky na ÖKO-TEX® Standard 100

Poťah ALOE VERA

Poťah ALOE VERA je veľmi praktický z hľadiska manipulácie a prania, čím umožňuje udržiavať vysokú hygienu lôžka. Tento poťah vás nikdy nesklame, vždy vám poskytne potrebné pohodlie pre váš zdravý spánok. ALOE VERA je jednoduché riešenie pre každého, najmä pre malé deti alebo staršie osoby, u ktorých je dodržiavanie zvýšenej hygieny zásadné. ALOE VERA je jednoducho istota.

Dokumenty na stiahnutie

 
 • Katalognabytku.sk na FAVI.sk
2012 (c) www.katalognabytku.sk - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa
webdesign bart.sk
www.katalognabytku.sk © 2012