Blog

Komoda - praktický pomocník do každej miestnosti
[Komoda - praktický pomocník do každej miestnosti]

Trápia vás plné skrine a obrovský neporiadok v nich? Máte neustále rozhádzané rozličné drobnosti a nikdy neviete, na akom mieste ich hľadať? Nech je už váš problém ukrytý v spálni, chodbe alebo v kuchyni, má jedno spoločné riešenie. Ním je komoda, ktorú využijete naozaj v akejkoľvek miestnosti v bývaní.

viac...
Ako zladiť nábytok s podlahou?
[Ako zladiť nábytok s podlahou?]

Pri zariaďovaní interiéru chceme určite docieliť stav, kedy budú jeho prvky navzájom ladiť. Len tak budeme spokojní a náš domov bude pôsobiť príjemne a štýlovo zároveň. Z hľadiska zladenia je najdôležitejšie trafiť sa do správnych farebných odtieňov troch prvkov, a to podlahy, stien a nábytku. Zatiaľ čo steny nie je problém kedykoľvek premaľovať, zmena podlahy či nábytku si vyžaduje náročnejšiu finančnú investíciu. Aj preto je vhodné nábytok s podlahou zladiť bez zbytočných experimentov hneď na prvý šup.

viac...
Malá knižnica povznesie každý interiér na vyššiu úroveň
[Malá knižnica povznesie každý interiér na vyššiu úroveň]

Knihy sú neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Dávajú nám obrovskú inšpiráciu, možnosti na získanie nových informácií, no zároveň aj príležitosť, ako vyšperkovať interiér obývačky či pracovne. Práve knihy doň prinesú zaujímavého ducha, ktorý priestoru dodá vznešenosť a osobitý štýl. Ak preto vlastníte zbierku kníh, je priam ideálne začleniť ju do interiéru vašej domácnosti.

viac...
Aké zázraky s miestnosťou urobí pekné dizajnové zrkadlo?
[Aké zázraky s miestnosťou urobí pekné dizajnové zrkadlo?]

Každý priestor má svoje nedostatky, no tie dokážete krásne zamaskovať, ak použijete ten správny interiérový doplnok. Schopnosťou doslova čarovať sa vyznačujú zrkadlá. Tie si poradia s mnohými chybičkami krásy a navyše, interiér spestria svojou krásou. Aké zázraky s miestnosťou urobí pekné dizajnové zrkadlo?

viac...
7 rád ako sa správne starať o nábytok
[7 rád ako sa správne starať o nábytok]

Každý nábytok má svoju hodnotu a na jej zachovanie si vyžaduje náležitú starostlivosť. Práve ňou výrazne predĺžite životnosť interiérového zariadenia a udržíte ho v tej správnej kondícií. Mnoho ľudí však nevie, ako sa k nábytku správať tak, aby ho práve zlým prístupom nepoškodili. Prinášame vám preto 7 praktických rád ako sa správne starať o nábytok.

viac...
Sedacie vaky si určite zamilujete aj vy
[Sedacie vaky si určite zamilujete aj vy]

Sedacie vaky už nie sú len módnym výstrelkom dizajnu, ale naozaj praktickým doplnkom, ktorý sa môže stať zaujímavou súčasťou bývania, kancelárií či dokonca exteriérových priestorov. Ten, kto ich už vyskúšal, určite vie, že sa jedná o naozaj praktickú vec s ideálnymi vlastnosťami na dokonalý oddych. Zaobstarajte si preto jeden z nich aj vy. Určite si ho po pár minútach strávených v anatomicky tvarovanom sedadle zamilujete.

viac...
Ako si vybrať kvalitnú obývaciu stenu
[Ako si vybrať kvalitnú obývaciu stenu]

Štýlová, nadčasová a reprezentatívna. Aj taká môže byť vaša obývačka. Samozrejme, len ak ju zariadite atraktívnym nábytkom. Internetový obchod Katalóg Nábytku vám prináša viac než 80 rôznych modelov obývacích stien, pričom jeden z nich môže dokonale zapadnúť aj do vašej obývacej miestnosti.

viac...
Netradičné jedálenské stoličky Signal, ktoré spestria každý interiér
[Netradičné jedálenské stoličky Signal, ktoré spestria každý interiér]

Jednoduché krivky, jednoduchý dizajn. Práve to je minimalizmus. Ak ste sa rozhodli zariadiť svoju domácnosť v tomto štýle, je vhodné do nej umiestniť aj prvky, ktoré sú nevšedné a na prvý pohľad fádny interiér príjemne spestria.

viac...
Ponuku tovaru rozširujeme o drezy a kuchynské batérie
[Ponuku tovaru rozširujeme o drezy a kuchynské batérie]

Internetový obchod Katalognabytku.sk rozširuje ponuku svojho tovaru aj na nový segment, a to drezy a kuchynské batérie. Tie dodáva renomovaný švajčiarsky výrobca FRANKE, ktorý dbá na neustále zdokonaľovanie materiálov a konkrétnych výrobkov tak, aby ponúkli maximálnu životnosť a moderný nadčasový dizajn.

viac...
Správny typ manželskej postele
[Správny typ manželskej postele]

V posteli v priemere prežijeme až tretinu nášho života. Práve preto by sme mali spávať na dostatočne kvalitnej ploche, ktorá vytvorí ideálne podmienky na spánok. Obzvlášť ak spávate na jednej posteli s partnerom.

viac...
Ako optimálne rozložiť kuchynskú linku?
[Ako optimálne rozložiť kuchynskú linku?]

Pri zariaďovaní kuchyne je dôležitý nielen výber správnej kuchynskej linky, ale aj usporiadanie jednotlivých skriniek v priestore. To musí byť logické a zároveň praktické, pretože len tak sa dokážete v kuchyni pohybovať obratne a mať naozaj všetko po ruke. Ako správne usporiadať súčasti kuchynskej linky?

viac...
Vstávajte z postele vždy vyspatí doružova
[Vstávajte z postele vždy vyspatí doružova]

Túžite po dokonalom odpočinku, ktorý prináša pohodu a uvoľnenie do každého nasledujúceho dňa? Vstávajte každé ráno vždy dokonale vyspatí bez stuhnutého krku či bolestí svalov s vašou novou posteľou a kvalitným matracom.

viac...
Novinka - moderný modulárny nábytok Venom
[Novinka - moderný modulárny nábytok Venom]

Predstavujeme vám novinku od výrobcu Black Red White - modelovú radu Venom.
Modelová rada Venom predstavuje modernú interpretáciu elegancie. Kubistický štýl tohto nábytku zvýrazňujú čisté línie a symetria každého z devätnástich prvkov. Bezúchytkové otváranie dvierok a zásuviek len prispieva k čistému vzhľadu dvierok.

viac...
Novinka - kolekcia moderného nábytku Azteca
[Novinka - kolekcia moderného nábytku Azteca]

Našu ponuku trendového moderného nábytku sme rozšírili o ďalšiu novinku – kolekciu nábytku Azteca od výrobcu Black Red White.

viac...
Zdravé a ergonomické sedenie na kancelárskej stoličke
[Zdravé a ergonomické sedenie na kancelárskej stoličke]

Jednou z najviac rozšírených civilizačných chorôb súčasnosti je aj chronická bolesť chrbtice. Možno už aj tušíte, s čím presne súvisí jej rozvoj. Stále viac a viac času trávime za stolom pri počítači, a to nielen dospelí v kanceláriách, ale aj deti vo svojich izbách.

viac...
Nový školský rok s novým nábytkom pre deti
[Nový školský rok s novým nábytkom pre deti]

Určite od vašich detí očakávate v škole výsledky, za ktoré sa nebudete hanbiť. Tie však vaše ratolesti dosiahnu len ťažko, ak im sami nevytvoríte ich vlastný priestor, v ktorom sa budú cítiť komfortne a nájdu v ňom všetko nielen na štúdium, ale aj potrebný odpočinok. Využite preto posledné dni pred skutočným štartom školských povinností a zariaďte deťom ich vlastné kráľovstvo.

viac...

 
  • Katalognabytku.sk na FAVI.sk
2012 (c) www.katalognabytku.sk - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa
webdesign bart.sk
www.katalognabytku.sk © 2012